Безпека продукції

Матеріали CASATI і CASA ITALIA є безпечними для людини та навколишнього середовища

VOC (volatile organic components – леткі органічні сполуки)

LOW VOC (низький вміст летких органічних сполук)

Логотип LOW VOC ідентифікує продукцію CASATI і CASA ITALIA, яка відповідає корпоративній філософії екологічно чистих фарб і декоративних матеріалів, вказуючи кінцевому споживачеві на додаткову цінність придбаного продукту: якість і надійна технологія з повагою до навколишнього середовища.

Продукти CASATI і CASA ITALIA є інноваційними продуктами, створеними в результаті досліджень технологів Компанії.

Продукти CASATI і CASA ITALIA поєднують якість, технологію, ефективність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Безпека продукції для людини та навколишнього середовища є високим пріоритетом!

 

COLORIFICIO CASATI S.p.A. діє в гармонії з директивою 1999/13/CE, спрямованою на усунення та зменшення прямого та непрямого впливу летких органічних сполук (VOC) на людину та навколишнє середовище.

Для прикладу:

  • Виробляється серія емалей HYDROFINISH на водній основі. На противагу емалям на розчинниках CASATI створила екологічні матеріали, у яких НЕ використовуються пігменти або складові на основі свинцю, хрому, кадмію або ртуті та такі складові як канцерогени, мутагени або токсичні речовини.
  • Більшість продуктів CASATI та декоративних фарб і штукатурок CASA ITALIA мають Категорію А і А+ (французька система оцінки якості повітря в приміщенні)