Наталя Блажiєвська
(067) 230-92-45
dps.natalia@gmail.com

Талановита представниця архітектурної династії. Неймовірна зваженість та продуманість кожного архітектурного або дизайнерського рішення. Глибоке розуміння своєї справи. Впевнене управління незліченною кількістю проектів приватних будинків та урядових установ. Просто потрібно довіритись та отримувати задоволення від результату.

(067) 447-64-61
(067) 403-68-16
melezhykart.ua@gmail.com

melezhyk-art.com.ua

Студія дизайну інтер’єрів «Мележик Арт» працює в різних стилістичних напрямках. Пріоритет – це індивідуальний стиль для комфорту кожного замовника. Фотографії реалізованих проектів є найкращим підтвердженням. Важливим є як розробка дизайнів та архітектур на папері, так і успішна реалізація проектів.

(067) 794 - 794 - 3
(093) 894 - 40 - 30
info@home-d.com.ua

www.home-d.com.ua

Студія Home Design – команда професіоналів, яка більше десяти років створює якісний продукт. Секрет успіху – це любов до своєї справи. Сучасні, оригінальні та сміливі ідеї в поєднанні з втіленням їх у реальність – стали запорукою створення інтер'єрів, якими варто пишатися.

м. Київ, вул. Івана Кудрі, 22, офіс 1

(096) 170-46-47,
(067) 209-67-40

studio-design.kiev.ua

Команда iHome Studio переконана, що інтер’єр має подобатися господарям протягом багатьох років. У своїх проектах (інтер’єр квартир, приватних будинків та ресторанів) дизайнери роблять ставку на продуману функціональність та елегантний комфорт.
Перед розробкою дизайн-проекту велика увага приділяється підготовчим роботам. При особистій зустрічі окреслюються ключові моменти: захоплення господарів, способи комунікації з гостями, яким матеріалам, технологіям, кольорам віддається перевага. Так створюються ідеальні інтер’єри – максимально функціональні та комфортні, де кожен елемент на своєму місці.

Світлана Імбрик
(067) 401-83-71
simbrik@gmail.com

ilivecentre.com.ua

Дизайнер-декоратор з досвідом роботи більше 20 років.
Вишуканий смак та відчуття стилю.
Індувідуальний підхід та взаєморозуміння з клієнтом.

Прекрасная профессиональная работа! Поразил огромный выбор фактур и цвета. Офис-салон полностью соответствует современным требованиям дизайна. Гостеприимные сотрудники. Быстро достигли взаимопонимания по всем вопросам. Отделка "Ilive centre" получилась великолепной! Сроки, качество и цена соответствовали обещанному.
Ребята, вы молодцы! Буду обращаться еще и советовать всем знакомым! Спасибо!  

Имбрик Светлана
дизайнер-декоратор ILIVE центра

м.Київ, бульвар Дружби Народів, 11

(067) 460-02-89
nikoldesign@gmail.com

design-boutique.com.ua

Компанія "Дизайн-бутік" успішно працює вже більше 12 років. Професійна команда спеціалістів з дизайну інтер'єрів, архітектурного проектування та будівництва.
Індивідуальний підхід, гнучкість та постійний розвиток дозволяють знаходити оригінальні рішення для кожного клієнта.
Результат – це виразний характер та неповторна атмосфера реалізованих проектів.